
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 98-
559 ₴
- В наявності
- Код: KBP-5512
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P1029, 075002, 075002, 0986424711, 1083-1105, 130460-56982, 2359301, 37284, 4605A783, 4605B291, 51-05-592, 51592, 598778, 605698, 8DB355009-501, 8DB355009-501, ADB3775, ADC44248, BP-5526, BP-5526, CBP3775, D6086M-01, FDB1570, GDB3239, J3615011 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 55 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина [мм] | 79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





