
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer VII 00-13
561 ₴
- В наявності
- Код: KBP-5537
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer VII 00-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0401-CKF, 05P826, 096501, 096501, 0986AB2154, 2429101, 50-05-503, 50503, 8DB355013-071, 8DB355013-071, ADB06061, BP-5546, BP-5546, C004-05, D6109-01, FDB1886, GDB7618, J3605003, J3605048, LP1901, MDB2260, MN116604, MR569224, MR569225, MZ690185, P54041 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴




