
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 01-/Carens 99-
572 ₴
- В наявності
- Код: KBP-4001
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 01-/Carens 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P808, 064902, 064902, 0K2FC2628Z, 0K9A02628Z, 1083-6030J, 2345501, 32956, 598841, ADB3906, ADG04266, BP1072, BP-4005, BP-4005, CBP3906, D11151M-01, FDB1569, GDB3203, J3610301, J3610306, K361A04, LP1528, MDB1922, MRP-2K00, oK2FC2628Z, oK9A02628Z |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 39 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40,9 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 12,5 |
| Ширина [мм] | 99 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴





