
Колодки гальмівні (передні) Nissan Note 1.2/1.5 dCi/1.6/1.8 07-
659 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6613
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Note 1.2/1.5 dCi/1.6/1.8 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P1686, 121002, 121002, 2121002, 22-1079-0, 2472401, 37891, 50-01-1002, 501002, 601717, 8DB355014-071, 8DB355014-071, ADN142184, AY040NS140, AY040NS149, AY040NS157, AY040NS161, AY040NS167, AY040NS168, BBP2390, BP-6626, BP-6626, BPNI-1021, CBP32359 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 43 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 14 |
| Ширина [мм] | 138,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴








