
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V EX 07-
807 ₴
- В наявності
- Код: 182095
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V EX 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 182095, 21364.02, 21364.02, 22-0826-0, 24827 141 0 5, 24827.140.1, 2482701, 37727, 46 05A 584, 46 05A 695, 46 05C 025, 511156, 573455B, 573455J, 573998J, 6134889, 704-12099, 822-826-0, 843.0, 843.0, 8DB 355 014-701, 8DB 355 014-701, ADB36090, ADC44276 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 86.7 мм |
| Висота | 63.6 мм |
| Товщина | 13.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 63,6 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/2543 |
| Технічний інформаційний номер | 182095 |
| Товщина (мм) | 13,6 |
| Ширина [мм] | 86,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴



