
Колодки гальмівні (передні) Kia Venga 1.4-1.6 10-
817 ₴
- В наявності
- Код: KBP-4028
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Kia Venga 1.4-1.6 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0252518419/W, 05P1623, 0986494552, 1080-1330, 116321, 130460-27722, 143502, 143502, 2143502, 2518401, 37841, 50-0K-K22, 50K22, 581011PA00, 601141, 602772, 811043040, 8DB355015-331, 8DB355015-331, ADB36047, ADG042117, BP1783, BP-4025, BPD1490, CBP36047 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴








