
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo 1.2-1.6 11- (142x54)
818 ₴
- В наявності
- Код: KBP-1021
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo 1.2-1.6 11- (142x54)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0252572218, 05P1769, 05P1846, 0986494917, 116310, 130460-55182, 153702, 153702, 2153702, 2572201, 37987, 50-0W-W15, 50W15, 601398, 605518, 6135796, 811021015, 8DB355023-241, 8DB355023-241, 95231012, ADG042135, BP-1018, BPD2262, CBP36083, D11294MH |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴





