
Колодки гальмівні (передні) Renault 12 70-76/Fiat Punto/Panda 93-06
819 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 468 380
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault 12 70-76/Fiat Punto/Panda 93-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 465, 0 986 TB2 006, 0000000793460, 05P007, 05P094, 05P102, 05P286, 05P676, 13 0460 2813 2, 13 0460 2941 2, 13 0460 2942 2, 13 0460 2948 2, 13 0460 2949 2, 13 0460 2952 2, 13 0460 3940 2, 13 0460 7129 2, 146 14, 1501222314, 1501222322 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 104.2 мм |
| Висота | 66.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,6 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 20838 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 104,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴





