
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (Bosch)
1 568 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3994.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (Bosch)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 571, 0 986 494 027, 0 986 494 623, 0 986 AB3 808, 0840.10, 0840.10, 0840.30, 0840.30, 13.0470-3994.2, 16 104 896 80, 16 104 896 80, 16 111 406 80, 16 111 406 80, 16 111 406 80, 16 111 406 80, 16 112 939 80, 16 112 939 80, 16 112 939 80 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,0 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0247/0611 |
| Товщина (мм) | 19,0 |
| Ширина [мм] | 136,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴




