
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Cruze 15-/Bolt 16-/Opel Astra K 15-
1 598 ₴
- В наявності
- Код: 025 221 2917
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Cruze 15-/Bolt 16-/Opel Astra K 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 221 2917/PD, 05P2047, 1116.0, 116249, 13.0460-2615.2, 13.0470-2615.2, 13517515, 13517515, 1501223654, 16 678 166 80, 16 678 166 80, 16 849 340 80, 16 849 348 80, 1628.02, 171397, 182257, 182257-208, 182326, 21628.02, 22-1116-0, 22129.170.2, 2212901 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 106.4 мм |
| Висота | 46.5 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 106,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴









