
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 06-12/Corolla 06-14 (з прижимною пластиною)
1 541 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 638
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 06-12/Corolla 06-14 (з прижимною пластиною)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 260, 04465 02200, 04465 02210, 04465 02270, 04465 02340, 04465 02370, 05P1316, 116296, 13 0460 5602 2, 131002, 181869, 2131002, 2412201, 302115, 572524J, 601040, 605602, 610354, 670040, 8100, 862481, 8DB 355 013-561, 8DB 355 028-281, ADT342169 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 137 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.9 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61,4 |
| Висота 2 [мм] | 57,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24122 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 541 ₴









