
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord X 17-
1 676 ₴
- В наявності
- Код: 182339
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord X 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 109-1755, 13.0460-7352.2, 13.0470-7352.2, 1551 20, 1551.20, 182339, 21551.20, 21551.20, 22916 150 0 5, 2291601, 22917.150.1, 43022-T38-A01, 43022-TVA-A03, 43022-TVA-A04, 43022-TVA-A51, 43022-TXM-A02, 8105 101654, 8DB 355 040-871, 8DB 355 040-871 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122.5 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.4 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 53,4 |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5494 |
| Технічний інформаційний номер | 182339 |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Ширина [мм] | 122,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 676 ₴



