
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VIII 05- (Lucas)
1 598 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 136
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VIII 05- (Lucas)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 611, 0 986 TB2 934, 05P1273, 05P1317, 120502, 120502, 13 0460 5756 2, 181773, 2120502, 2120602, 2408701, 301803, 45022-SMG-E00, 45022-SMG-E01, 45022-SMG-E50, 45022-SMG-E51, 572579J, 598803, 605756, 6134071, 670803, 7440, 8DB 355 006-911 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 56 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24087 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 131,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 446 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴




