
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (TRW)
1 679 ₴
- В наявності
- Код: 025 225 8818
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 437, 0 986 424 857, 025 225 8818/PD, 05P2034, 13.0460-2632.2, 1501229998, 155253721, 155253722, 16 179 368 80, 16 179 368 80, 16 179 368 80, 16 179 368 80, 16 179 368 80, 170383, 1720.00, 182294, 21720.00, 22-1108-0, 22588.175.1, 2258801 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 53.4 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53,4 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴





