
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W169)/B-class (W245) 04-12 (TRW)
1 749 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2712.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W169)/B-class (W245) 04-12 (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 522, 0 986 494 023, 13.0470-2712.2, 16440, 16525, 169 420 04 20, 169 420 11 20, 169 420 14 20, 169 420 17 20, 181510, 223348, 23138.145.1, 2313805, 573082B, 598583, 604167, 7.640, 8DB 355 012-131, 8DB 355 012-131, A 169 420 04 20 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.7 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41,3 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0650/0207 |
| Товщина (мм) | 14,6 |
| Ширина [мм] | 95,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴




