
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F07/F10/F18) 09-17/6 (F06/F13) 11-18/7 (F01/F02/F03/F04) 08-12
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 181998
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F07/F10/F18) 09-17/6 (F06/F13) 11-18/7 (F01/F02/F03/F04) 08-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 549, 000 212B-SX, 025 246 8820, 025 246 8820/PD, 0857 20, 0857.20, 10300474, 1050873, 1170839, 12-1452, 12601, 13.0460-7275.2, 13.0470-7275.2, 13046072752N-SET-MS, 13046072752N-SET-MSP, 1501221547, 151-0036, 16728, 16865, 16899, 181998 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.4 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 68,4 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/2940 |
| Технічний інформаційний номер | 181998 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Товщина (мм) | 18,9 |
| Ширина 2 [мм] | 155,2 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴



