
Колодки гальмівні (задні) Toyota Rav4 18-/Highlander 19-
1 689 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5534.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Rav4 18-/Highlander 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 043, 04466-02430, 04466-12160, 04466-12161, 04466-42090, 04466-52210, 04466F4020, 04466-F4020, 04466-F4020, 05P2202, 13.0470-5534.2, 180223, 182376, 182424, 20582.150.1, 2058201, 22-1229-0, 22-1290-0, 2245123, 2624501, 822-1229-0, 822-1290-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103.5 мм |
| Висота | 47.5 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47,5 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1379/5445 |
| Товщина (мм) | 15,0 |
| Ширина [мм] | 103,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴




