
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate)
1 706 ₴
- В наявності
- Код: 025 223 4220
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 989, 025 223 4220/PD, 05P2048K, 1114.0, 116239, 13 47 8300, 13 47 8300, 13478300, 16 849 347 80, 1681.02, 182246, 22-1114-0, 22342.198.2, 2234201, 223656, 363700459092, 363916060918, 39 10 3797, 39 10 3797, 39103797, 573701J, 601502 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 56.6 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,6 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 706 ₴









