
Колодки гальмівні (передні) Jeep Compass/Patriot 06-
1 762 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 575
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Jeep Compass/Patriot 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 267, 05191 217AA, 05191 217AA, 05191 231AA, 05191 231AA, 05P1430, 080420, 080431, 13 0460 5760 2, 16644, 181806, 2458301, 2458317014, 2804 20, 2804 31, 2804 41, 301886, 4970, 5191 217AA, 5191 217AA, 5191 231AA, 5191 231AA, 573278J, 573278JD |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 145.5 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24583 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 145 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 377 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴




