
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8/Q8 17-/Q7 15-/VW Touareg 17-
1 972 ₴
- В наявності
- Код: 182281
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8/Q8 17-/Q7 15-/VW Touareg 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 05P2170K, 1051375, 1051375, 12-1760, 1252.0, 1252.0, 13.0460-5692.2, 13.0470-5692.2, 13046056922N-SET-MS, 13046056922N-SET-MSP, 15012247146, 1743 00, 1743.00, 1744.00, 177325, 182281, 21743.00, 21744.00, 21744.00, 22-1252-0, 2247146, 25908 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 214.1 мм |
| Висота | 88.5 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 88,5 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4859 |
| Технічний інформаційний номер | 182281 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 214,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 972 ₴



