
Колодки гальмівні (передні) Citroen C5 08-/Peugeot 407 04-/508 10-18
1 867 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 371
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C5 08-/Peugeot 407 04-/508 10-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 474, 0 986 TB3 169, 0 986 TB3 201, 05P1486, 05P1486A, 121900, 124901, 13 0460 7252 2, 13 0460 7277 2, 13 0470 7252 2, 1501221968, 16 092 531 80, 16 092 531 80, 16 101 037 80, 16 101 038 80, 16 101 038 80, 16889, 181886, 181886203, 2121900 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 72,1 |
| Висота [мм] | 66,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24557 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 155 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 315 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867 ₴









