
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/Genesis 08-
1 941 ₴
- В наявності
- Код: 182163
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/Genesis 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 781, 182163, 25513 179 1 4, 2551301, 35036, 50-0H-H29, 50H29, 510917, 58101-3MA10, 58101-3MA11, 58101-3NA01, 58101-3NA02, 8DB 355 020-451, 8DB 355 020-451, 8DB 355 020-451, ADP1905, BL2796A1, BP-3053, D11326MH, FP1396, KBP-3051, MDB3218 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 81.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 81,8 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/3841 |
| Технічний інформаційний номер | 182163 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 126 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴




