
Колодки гальмівні (передні) Chrysler Grand Voyager V 07-/Dodge Caravan 08-/VW Routan 08-13
1 889 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 493
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chrysler Grand Voyager V 07-/Dodge Caravan 08-/VW Routan 08-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 364, 0 986 TB3 007, 05P1548, 05P1549, 068068762AA, 116063, 125902, 13 0460 2766 2, 1501229335, 181908, 181908201, 2125902, 2460401, 2460402, 2460418515, 302443, 573298B, 573298J, 573299J, 598924, 601475, 6141449, 6146059, 670924, 68003 701AA |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 146.6 мм |
| Висота | 63.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24604 |
| Товщина (мм) | 18,3 |
| Ширина [мм] | 146,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 382 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴








