
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
1 889 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 082
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 651, 05P1193, 05P1193A, 05P1510, 085700, 13 0460 7167 2, 13 0460 7237 2, 13 0460 7296 2, 13 0470 7167 2, 13 0470 7237 2, 13 0470 7296 2, 16433, 181577, 181814, 20916433, 2205580, 2205584, 221533, 2331204, 2331207, 2331211, 233122001 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23312 |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Ширина [мм] | 155,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 473 002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴





