
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Palisade 18-/Kia Sorento 15-/Telluride 19-
2 054 ₴
- В наявності
- Код: 182378
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Palisade 18-/Kia Sorento 15-/Telluride 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 276, 025 261 5717/PD, 05P2234, 1051387, 1051387, 12-1787, 12-1787, 1244.0, 1244.0, 13.0460-5517.2, 13.0470-5517.2, 182378, 1880 02, 1880.02, 21880.02, 21880.02, 22-1244-0, 223537, 26157, 26157 177 1 5, 26157.170.2, 2615701, 26158, 26159 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 158.6 мм |
| Висота | 65.3 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 65,3 |
| Гальмівна система | Mobis |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5514 |
| Технічний інформаційний номер | 182378 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 158,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 054 ₴



