
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery 14-/Range Rover 11-
2 135 ₴
- В наявності
- Код: 182335
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery 14-/Range Rover 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 224 8517/PD, 05P2174, 05P2174K, 116263, 1170985, 12-1734, 1250.0, 1250.1, 1250.1, 13.0460-2637.2, 13.0470-2637.2, 178214, 182335, 20259, 22 11 6263, 22-1250-0, 22-1250-1, 22485, 22485 189 1 5, 22485.190.1, 2248503, 22486, 33 10 4431, 35249 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175.1 мм |
| Висота | 78.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 78,8 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5290 |
| Технічний інформаційний номер | 182335 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 175,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴




