
Колодки гальмівні (передні) Mazda MX-30 20-
2 358 ₴
- В наявності
- Код: 182433
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda MX-30 20-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 265 0616/PD, 05P2379, 1295.0, 1295.0, 182433, 1960 02, 1960.02, 21960.02, 21960.02, 22-1295-0, 26506.160.1, 2650601, 35402, 5SP2379, 610509, 610509, 822-1295-0, 8DB 355 044-221, 8DB 355 044-221, 9011305, 9011305, BBP2938, BP3930, BPD2391, BPZ-7006 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.7 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 60,1 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5736 |
| Технічний інформаційний номер | 182433 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 141,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 358 ₴



