
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 16-
2 284 ₴
- В наявності
- Код: LM2284
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 929, 025 221 4721/PD, 05P2066K, 07.35.319, 1051359, 116246, 1170906, 1173.0, 1173.0, 12-1759, 13.0460-3886.2, 13046038862N-SET-MS, 142284, 142284LM, 15012247154, 1830 00, 1830.00, 19-3678, 20264, 21830.00, 21830.00, 22-1173-0, 22147 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163.6 мм |
| Висота | 67.4 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front & Rear |
| Висота [мм] | 67,4 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1663/5085 |
| Технічний інформаційний номер | 142284LM |
| Товщина (мм) | 20,7 |
| Ширина [мм] | 163,6 |
| Якість | 517 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284 ₴




