
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/ 3 (F30/F31/F34)/ i8 (I12) 11- (Brembo) B47/N13/N47/N55
2 359 ₴
- В наявності
- Код: 025 250 2818
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/ 3 (F30/F31/F34)/ i8 (I12) 11- (Brembo) B47/N13/N47/N55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 701, 0 986 494 948, 025 250 2818/PD, 05P1851, 1491.00, 16902, 182093, 2 464 195, 20 91 6902, 21491.00, 22-1015-0, 221564, 221578, 25028.180.1, 2502801, 302267, 34 10 6 866 072, 34 10 6 872 334, 34 11 2 464 195, 34 11 6 850 850, 34 11 6 859 066 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 92 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 92 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 359 ₴



