
Колодки гальмівні (передні) VW Crafter 16-
2 459 ₴
- В наявності
- Код: 142395
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW Crafter 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 931, 025 224 9320/PD, 05P2308, 05P2308K, 07.35.329, 1051388, 1051388, 1170898, 1262.0, 1262.0, 13.0460-3894.2, 142395, 172319, 1857 00, 19-3904, 21857.00, 21857.00, 22-1262-0, 2247161, 22493, 22493 204 1 4, 22493.195.2, 2249301, 2N0 698 151 B |
| Стан | Новий |
| Ширина | 177.5 мм |
| Висота | 74.6 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 74,6 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5531 |
| Технічний інформаційний номер | 142395 |
| Товщина (мм) | 20,4 |
| Ширина [мм] | 177,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459 ₴




