
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (S204/W204) 07- (TRW)
2 443 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2733.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (S204/W204) 07- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 667, 005 420 09 20, 007 420 56 20, 13.0470-2733.2, 1301.00, 1501223366, 16749, 181821, 21301.00, 22-0665-0, 223366, 24306 206 2 5, 24306.205.1, 2430602, 573257B, 573257JC, 822-665-0, 848881, 8DB 355 012-601, 8DB 355 012-601, 8DB 355 012-751 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 71,5 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0335/0329 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина [мм] | 146,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0410.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 443 ₴




