
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11- (Akebono)
2 453 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5635.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 04466-47070, 04466-48130, 04466-48140, 05P1693, 13.0470-5635.2, 1395.00, 181983, 21395.00, 2491801, 572656B, 572656J, 8DB 355 015-371, 8DB 355 015-371, B1.G120-1259.2, BP1700, FDB4395, G1201259, GDB3497, GDB4174, LP2196, MDB2104, MDB3104, P 83 152 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115.2 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 45,7 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0631 |
| Товщина (мм) | 15,0 |
| Ширина [мм] | 115,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 453 ₴




