
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla 1.6 VVTi 19-
2 535 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3702.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla 1.6 VVTi 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 066, 04466-02410, 04466-0D060, 05P2251K, 13.0470-3702.2, 182398, 1937.02, 21937.02, 22-1236-0, 2623601, 302528, 574056J, 822-1236-0, 8DB 355 040-711, 8DB 355 040-711, B1.G120-2607.2, FDB5316, G1202607, J3612057, LP3636, MDB3338, N3612053 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 99.3 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,5 |
| Гальмівна система | CBI |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1258/5597 |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Ширина [мм] | 99,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴




