
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 20-/Sonata VIII/Kia Optima V 19-
2 533 ₴
- В наявності
- Код: 182419
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 20-/Sonata VIII/Kia Optima V 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 296, 05P2382, 1298.0, 1298.0, 182419, 184512, 1923 02, 1923.02, 21923.02, 21923.02, 22-1298-0, 26417, 2641701, 26418, 26419, 33 10 9409, 35403, 429102220, 574166J, 58101-AAA10, 58101-AAA11, 58101-L0A00, 58101-L1A00, 58101-L1A01, 58101-L1A02 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 145.5 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 60,1 |
| Гальмівна система | Mobis |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5690 |
| Технічний інформаційний номер | 182419 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 145,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 533 ₴




