
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe 18-
2 591 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5519.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-5519.2, 182388, 1878.02, 21878.02, 22-1283-0, 26142.160.1, 2614201, 58302-S1A50, 822-1283-0, 8DB 355 040-081, 8DB 355 040-081, B1.G120-2242.2, BPD2441, FDB5411, G1202242, GDB2359, J3610534, LP3554, MDB4195, N3610523, P 30 118, 22-1283-0, 2614201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.5 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 46,5 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1379/5515 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина [мм] | 110,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591 ₴




