
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30/Grandeur 16-/Kia Optima/Cadenza 15- (Mando) Q+
2 592 ₴
- В наявності
- Код: 2285501
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30/Grandeur 16-/Kia Optima/Cadenza 15- (Mando) Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 05P2165, 0986424954, 0986460300, 106094, 106094HPS, 1170941, 12410, 12410, 13046055362, 13047055362, 180902, 180902, 182306, 182306, 2180902, 2212410, 2285501346900, 228552002, 2299109, 302864, 35201, 355037701, 355037701, 363700430102, 50H28, 511510 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 165.2 мм |
| Висота | 58.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61,3 |
| Гальмівна система | Mando |
| Товщина (мм) | 19,7 |
| Ширина [мм] | 140,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴









