
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20-21/G80-81)/X3-X6 18-/5 (G30/G31/F90)/6 (G32)/7 (G11/G12) 15-
2 648 ₴
- В наявності
- Код: 182291
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20-21/G80-81)/X3-X6 18-/5 (G30/G31/F90)/6 (G32)/7 (G11/G12) 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 849, 025 259 0018/PD, 05P2040, 1051234, 1145.0, 1145.0, 116429, 1170856, 12-1753, 1282 000-SX, 13.0460-7345.2, 13.0470-7345.2, 13046073452N-SET-MS, 13046073452N-SET-MSP, 1501221583, 1740.00, 182291, 21740.00, 21740.00, 22-1145-0, 221583, 25900 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 222.1 мм |
| Висота | 84.8 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 84,8 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4596 |
| Технічний інформаційний номер | 182291 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Ширина [мм] | 222,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 648 ₴




