
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-/GLA-class (C118) 19-
2 681 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3884.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-/GLA-class (C118) 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 000 420 57 03, 000 420 75 00, 000 420 99 05, 13.0470-3884.2, 171399, 182353, 1838.00, 21838.00, 2298601, A 000 420 57 03, A 000 420 75 00, A 000 420 99 05, B1.G120-1536.2, G1201536, LP3438, MDB4109, P 50 151, 22986.170.2, 182353, 22-1195-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105.9 мм |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,9 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0893/0767 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 105,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 681 ₴




