
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia 1.5-2.0 CDTi 17- (Ate)
2 783 ₴
- В наявності
- Код: 2213901
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia 1.5-2.0 CDTi 17- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252213819PD, 05P2108, 05P2108K, 0986424869, 116248, 1170880, 11780, 11780, 13046055122, 13046055122NSETMS, 13047055122, 1362000SX, 163102, 163102UC, 1667816780, 182317, 182317, 2163102, 2211780, 2213901305500, 221391902, 302884, 33107487, 355039121 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130.9 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64,4 |
| Гальмівна система | Teves |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Ширина [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 783 ₴









