
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Bolt/Volt 16-/Opel Astra K 15-/Insignia B 17- (Trw)
2 912 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2615.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Bolt/Volt 16-/Opel Astra K 15-/Insignia B 17- (Trw)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 839, 13.0470-2615.2, 13517515, 13517515, 1628.02, 182257, 182257-208, 21628.02, 22129.170.2, 2212901, 223654, 39021615, 39021615, 39037199, 39037199, 42676498, 42676498, 8DB 355 024-911, 8DB 355 024-911, 95526568, 95526568, B1.G120-1440.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.4 мм |
| Висота | 46.4 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46,4 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0362 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 106,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 912 ₴




