
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211) 02-09 (Bosch) (з датчиками)
2 821 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3999.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211) 02-09 (Bosch) (з датчиками)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 787, 0 986 494 052, 0 986 494 285, 0 986 494 647, 003 420 65 20, 003 420 99 20, 004 420 79 20, 004 420 87 20, 0990.02, 13.0470-3999.2, 16452, 181527, 223346, 23743 205 2 5, 23743.200.1, 23743.200.2, 2374303, 2990.02, 301638, 573091B, 573091J |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67,8 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1162/0916 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 20,1 |
| Ширина [мм] | 137,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0416.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 821 ₴







