
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-
2 825 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5522.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-5522.2, 182364, 22-1237-0, 223268, 2617701, 822-1237-0, B1.G120-1794.2, BCYA-33-28ZA, BCYB-33-28Z, BCYB-33-28ZA, BL2938A1, G1201794, J3603006, LP3632, MDB4197, P 49 065, 182364, 22-1237-0, 2617701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 55.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,7 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0335/0667 |
| Товщина (мм) | 16,0 |
| Ширина [мм] | 138,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 825 ₴




