
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo 12- /Galaxy/S-Max 15-/Kuga 13- (Ate)
3 045 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7320.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo 12- /Galaxy/S-Max 15-/Kuga 13- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 839, 05P1978, 13.0470-7320.2, 1551.12, 182198-203, 21551.12, 22-1040-0, 2223101, 2253101, 2465422, 25798.155.1, 5302023, 5333787, 5333798, 5341207, 601479, 822-1040-0, 8DB 355 023-301, 8DB 355 023-301, B1.G120-1136.2, BP1873, DG9C-2M007-BB |
| Стан | Новий |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.4 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 48,2 |
| Висота 2 [мм] | 53,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0386 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Ширина 1 [мм] | 123,0 |
| Ширина 2 [мм] | 123,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴




