
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91/E92) 04-13 (Ate)
3 110 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7216.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91/E92) 04-13 (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 118, 13.0470-7216.2, 1501221527, 16503, 181683-203, 221527, 23794 203 0 5, 23794.200.1, 2379401, 301640, 34 11 6 771 868, 34 11 6 799 166, 510981, 573151J, 573188J, 573188J-AS, 601711, 7.679, 7967-D1061, 8DB 355 011-321, 8DB 355 011-321 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,5 |
| Висота 2 [мм] | 63,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0335/0227 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 154,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0295.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110 ₴




