
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W204/C204)/E-class (C207/A207) 07- (Lucas)
3 229 ₴
- В наявності
- Код: 24310.190.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W204/C204)/E-class (C207/A207) 07- (Lucas)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 263, 000 420 9004, 005 420 1020, 005 420 1020, 005 420 1320, 005 420 1620, 005 420 1620, 006 420 2820, 006 420 2820, 007 420 5820, 007 420 7520, 007 420 7520, 13.0470-2734.2, 13.460-2734.2, 1304.00, 181865, 24310 00 551 00, 24310.990.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 188 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 81 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 81 |
| Висота 2 [мм] | 74 |
| Гальмівна система | Lucas |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 229 ₴





