
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 20-/Kia Sportage 21- (Sumitomo)
3 311 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5571.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 20-/Kia Sportage 21- (Sumitomo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-5571.2, 182473, 22-1361-0, 26731.195.2, 2673101, 574256J, 58101-R2A10, 58101-R2A10, 822-1361-0, B1.G120-2686.2, BPD2507, FDB5531, G1202686, MDB4330, 025 245 0116/W, 182473, 2520504, 025 245 0116/PD, 209336, 13.0460-5526.2, 22-0783-1, 181826-201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.8 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64,3 |
| Гальмівна система | Sumitomo |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/5899 |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Ширина [мм] | 138,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 311 ₴




