
Колодки гальмівні (задні) MB G-class (W463) 18- (Lucas/TRW)
3 418 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2642.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB G-class (W463) 18- (Lucas/TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 023, 000 420 38 05, 000 420 51 02, 05P2243, 182371, 1855.00, 21855.00, 22-1274-0, 22723.190.2, 2272301, 822-1274-0, A 000 420 38 05, A 000 420 51 02, FDB5449, LP3622, MDB4178, P 50 161, 2272303, 13.0460-2659.2, 22723.190.3, 2272301, 22-1274-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60,0 |
| Висота 2 [мм] | 70,0 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0838 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 131,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0067.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 418 ₴




