
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J 12-/Insignia 08- (Mando)
3 434 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5612.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J 12-/Insignia 08- (Mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 609, 05P1467, 13.0470-5612.2, 13237751, 13237751, 13237751, 13237751, 1501223641, 16 05 232, 16 05 232, 16 05 434, 16 05 434, 181913, 223641, 22959104, 22959104, 24412 191 1 5, 24412.190.1, 2441201, 2441205, 302117, 573270B, 573270J, 601046 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,7 |
| Гальмівна система | Mando |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0604 |
| Товщина (мм) | 19,0 |
| Ширина [мм] | 141,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 434 ₴




