
Колодки гальмівні (передні) VW Amarok 2.0 BiTDI/TDI/TSI 10-
3 485 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3860.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW Amarok 2.0 BiTDI/TDI/TSI 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 624, 1250.00, 13.0470-3860.2, 141793-204, 16637, 21250.00, 24484 189 2 4, 2448404, 2H0 698 151, 2H0 698 151 A, 601146, 8DB 355 015-401, 8DB 355 015-401, B1.G120-1061.2, G1201061, GDB1724, JZW 698 151 AM, MDB3107, P 85 115, T1990, 22-0680-1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,8 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-011443/1413 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Ширина [мм] | 164,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 485 ₴




