
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe IV/Kia Sorento 2.0-3.3 15- (Mando)
3 559 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5681.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe IV/Kia Sorento 2.0-3.3 15- (Mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 827, 05P2035, 13.0470-5681.2, 1501223534, 182244, 22-1096-0, 223534, 2237801, 573782J, 58101-C5A70, 58101-S1A70, 601495, 822-1096-0, 8DB 355 024-901, 8DB 355 024-901, B1.G120-1763.2, FDB4983, G1201763, GDB3451, GDB3638, J3600317, LP3186 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60,5 |
| Гальмівна система | Mobis |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/4408 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Ширина [мм] | 152,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴




